שירות כחול לבן
מבצע הגרר עלינו

שירותי גרירה וחילוץ

לקבלת הצעת מחיר תתקשרו: 053-4291775 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

רכב שלא במיטבו עשוי לשבוק חיים ברגע הכי לא מתאים ובמקום הכי לא נוח.

בדיוק למצבים אלה נועדו שירותי גרירה וחילוץ המאפשרים לשחרר את הנהג מהלחץ ומהפחד של מה יהיה.

גם הרכבים החדשים ביותר עלולים להפתיע, ולא לטובה.

על מנת לא למצוא את עצמנו במצב לא נעים שבו אין לנו דרך לחזור הביתה, אנחנו לא יודעים מה לעשות עם הרכב שאינו זז, ובאופן כללי – להרגיש חסרי אונים לחלוטין.

כדי למנוע מצב זה, כדאי תמיד להחזיק מספר טלפון של שירותי גרירה וחילוץ בהישג יד ולהתקשר במידת הצורך.

שי עסקי רכב תמיד זמינים לשירותכם לא רק כדי לרכוש את הרכב לפירוק, אלא גם כדי לעזור לכם עם כל בעיה שהתעוררה באמצע הכביש ודורשת עזרה וסיוע מיידיים וללא דיחוי.

גוררים ומחלצים ללא חשש

כדי לפתור כל בעיית רכב כמה שיותר מהר, חשוב להגיע למקום בזמן, להיות מסוגלים להחנות את הגרר בזווית נוחה על מנת לא להפריע לתנועה ולהעלות את הרכב בזהירות ומבלי להסב לו נזקים נוספים.

כך שירותי החילוץ נעשים באופן הנדרש והיעיל ביותר, מה שיאפשר בעתיד גם תיקון ושיקום של הרכב במידת הצורך, או העברתו לגורמי גריטה מהימנים להורדתו מהכביש סופית.

אנשי מקצוע המתמחים בתחום הרכב תמיד חשובים, אך במצבים רגישים מעין אלה, המיומנות שלהם קריטית במיוחד ויכולה להכריע את התוצאה של התהליך כולו.

החשיבות של שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ הם העזרה הדחופה של עולם הרכב, ותמיד כדאי שיהיו לכם פרטי קשר של ספק איכותי ומהימן בתחום זה, כדוגמת שי עסקי רכב שקודם כל דואג לפתור את הבעיה עבור נהג בעל רכב תקול, ובשלב הבא ניתן להחליט מה עושים עם הרכב ובנוסף לכך, שי עסקי רכב הינו קונה רכבים לפירוק בנוסף למתן שירותי גרירה וחילוץ כראוי.

פעמים רבות, רכב שנתקע ברגע הכביש אף מהווה סכנה חמורה לעוברים והשבים ולכן דורש פתרון מהיר ויעיל שיאפשר לכם להגיע הביתה, ולרכב לקבל את העזרה והשיקום הדרוש לו – בין אם במוסך המורשה שלכם, או במגרש המיועד עבור גריטת רכבים במידה ולא ניתן לעשות שום דבר.

כך או כך, הכל מתחיל מביצוע גרירה וחילוץ בזמן.

הדרישות הטכניות למעניקי שירותי גרירה וחילוץ

על מנת לעשות שירותי גרירה וחילוץ ברמה הנדרשת, על הספק להיות בעל רשיון מתאים, רכב מאושר ומוכר למשרד הרישוי והתחבורה, וכן להצטייד בכל האביזרים הדרושים לגרירה בטיחותית ומהירה.

באמצעות עבודה בשיתוף פעולה מלא של כל הצדדים ניתן יהיה להביא את הרכב למקום שבו הוא אמור להיות כך שלא יהווה סכנה לנוסעים ולהולכי הרגל.

שי עסקי רכב מספק את השירות על הצד הטוב ביותר, תוך דאגה לטובתכם, נוחיותכם והשקט הנפשי שלכם, וליווי גם בשלבים הבאים במידת הצורך.

זה מה שמבדיל שירותי גרירה וחילוץ ברמה הגבוהה ביותר שיש ואנו נשמח לספק זאת עבורכם על הצד הטוב ביותר בכל פעם.